• شناسه خبر : 32499
  • تاریخ انتشار : 09 مرداد 1399 - 12:33

شهردار اردبیل گفت: بودجه امسال شهرداری اردبیل ۵۸۰۰ میلیارد ریال مصوب شده و برای اجرای پروژه‌های عمرانی مشکل مالی نخواهیم داشت.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف‌اللهیان در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر اردبیل اظهار داشت: بودجه امسال شهرداری اردبیل ۵۸۰۰ میلیارد ریال مصوب شده و برای اجرای پروژه‌های عمرانی مشکل مالی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با قرارگاه خاتم‌الانبیاء نیز بیان کرد: ۵ هزار میلیارد ریال نیز در این زمینه به پروژه‌های شهری اردبیل تخصیص می‌یابد که این اعتبارات تکمیل پروژه‌های عمرانی را با سرعت بسیار زیادی روبه‌رو می‌کند که در این زمینه تلاش و پیگیری نمایندگان مردم اردبیل در مجلس بسیار حائز اهمیت است.

شهردار اردبیل اجرای سریع پروژه پل قدس را یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی اردبیل عنوان کرد و افزود: این پروژه از سال ۹۵ کلید خورده که به دلیل افزایش قیمت‌ها هم‌اکنون ۴۵ میلیارد تومان به این پروژه تزریق شده و تخصیص ۳۶ میلیارد تومان از سفر رئیس‌جمهور به این پروژه در قالب اوراق یک و دو ساله نیز محقق شده که انتظار می‌رود با تزریق این اعتبارات این پروژه مهم به اتمام برسد.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: در راستای روشن کردن تکلیف باغ شریعت و پادگان ارتش نیز درصدد حفظ کاربری‌های عمومی توسط شهرداری هستیم تا طرح‌های متعددی در این دو مکان اجرا شود که انتظار می‌رود  حمایت‌های همه‌جانبه در این زمینه مبنای کار باشد.

وی بیان کرد: با تزریق اعتبارات دولتی و قرارگاه خاتم‌الانبیاء امسال اعتبارات عمرانی اردبیل دو برابر افزایش یافته و در راستای ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی شهر نیز صدور پروانه و عوارض را در دستور کار قرار داده‌ایم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up