• شناسه خبر : 32582
  • تاریخ انتشار : 10 مرداد 1399 - 09:29

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبودهای اعتباری را برای تسریع خدمات رسانی به شهر پیگیری می‌کنیم.

مجلس
سید کاظم موسوی تصریح کرد: کارهای عمرانی و توسعه‌ای انجام گرفته در بیمارستان سبلان قابل تحسین و تقدیر است.
وی با بیان اینکه پرسنل بهداشتی و کادر درمان فرماندهان جبهه سلامت هستند؛ بیان کرد: برای پیشبرد پروژه‌های موجود و اهداف غایی آن آماده هستیم و قطعا کمبودهای اعتباری را برای تسریع خدمات رسانی پیگیری می‌کنیم.
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: ما خود را در کنار دولت و دولت را در کنار خود می دانیم و لذا بایستی دست به دست هم داده‌، به مردم و دهک‌های پایین خدمت رسانی کنیم.
نماینده مجلس در شورای اسلامی گفت: تامین اجتماعی در خدمات رسانی برای مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و زحمات کارکنان این مجموعه از این جهت که به خانواده‌های محروم و کم برخوردار خدمت می‌کنند، به نوعی عبادت محسوب می شود.
موسوی با تاکید بر ضرورت راه اندازی بیمارستان فوق تخصصی تصریح کرد: در این راستا ما هم اهتمام ویژه خواهیم داشت و پیگیری می‌کنیم تا در این مجموعه دستگاه MRI از نوع پیشرفته و به روز را نیز تهیه کنیم تا مشکل مراجعه کنندگان نیز رفع شود.
رئیس مجمع نمایندگان اردبیل ضمن درخواست ارائه هزینه‌ها و اعتبار لازم بصورت مکتوب جهت افزایش اعتبار گفت: پیگیری اعتبارات لازم برای توسعه این مجموعه خواهیم بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up