• شناسه خبر : 32633
  • تاریخ انتشار : 11 مرداد 1399 - 07:58

استاندار اردبیل گفت: ثبت روز بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم اتفاقی مهم برای مردم دارالعرفان اردبیل است.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنام‌جو اظهار داشت:  روز ملی اردبیل و ثبت روز بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم ملی جایگاه استان اردبیل، وجه تمایز آن را با سایر استان‌ها نشان داد که اتفاقی مهم برای مردم دارالعرفان اردبیل است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان اردبیل در حوره تاریخی و گردشگری افزود: باید با نحوه‌ای مطلوب و شایسته از فرصت هفته استان برای معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای گردشگری استان بهره ببریم که انتظار می‌رود در این زمینه دستگاه‌های متولی با احساس مسئولیت لازم در راستای اجرای برنامه‌های مناسب و کیفی به صورت ویژه برای مردم برنامه‌ریزی کنند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه امسال اولین سالی است که روز ملی بزرگداشت شیخ صفی‌الدین اردبیلی در تقویم ملی کشور ثبت شد، افزود: روز ملی اردبیل، روز ملی همبستگی تمامی اردبیلی‌های مقیم استان، کشور و کشورهای دیگر است که همه همصدا به سمت توسعه استان حرکت کنند تا مسیر توسعه استان را با شتاب بیشتری طی کنیم.

بهنام‌جو تصریح کرد:روز ملی اردبیل، روز همصدایی مردم اردبیل در حرکت به سمت توسعه استان است تا مسیر توسعه اردبیل را با شتاب بیشتری طی کنیم و این امر اهمیت بسیار زیادی برای استان دارد چرا که زمینه معرفی استان اردبیل و خاندان صفویه که وحدت و یکپارچگی را در کشور با محوریت دین که بعد از صدها سال اتحاد و یکپارچگی را ایجاد کردند، فراهم می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up