• شناسه خبر : 32723
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 - 11:55

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:رفع موانع تکمیل عملیات اجرایی پهنه معدنی قزل‌اوزن با استفاده از ظرفیت‌های اداری تلاش خواهیم کرد.

 

معدن

 

رامین صادقی در نشست با اعضای شرکت ایمدرو و مجری طرح مطالعه و اکتشاف پهنه معدنی قزل‌اوزن خلخال اظهارداشت: استفاده از ظرفیت پهنه معدنی قزل‌اوزن خلخال زمینه توسعه اقتصادی و حل مشکل بخشی از بیکاری مردم این شهرستان را فراهم می‌کند.

وی افزود: مطالعات و اکتشاف پهنه معدنی قزل‌اوزن خلخال از ۲ سال پیش توسط این شرکت در پنج محدوده از جمله روستاهای کمر، مندجین ،نمهیل ،شمس‌آباد و کزج در حاشیه این رودخانه آغاز شده و موفقیت‌هایی در دستیابی به رگه‌های پلی‌متال و طلا در گمانه‌زنی‌ها و حفاری‌های این پهنه بدست آمده است.

وی از سخت بودن کار مطالعه و اکتشاف پهنه معدنی قزل‌اوزن با توجه به شرایط توپوگرافی منطقه ، همجواری با استان آذربایجان‌شرقی و برخی موانع ایجاد شده از طریق محیط زیست ، منابع طبیعی و معارض شخصی برای شرکت ایمدرو و مجری طرح مطالعه و اکتشاف معادن موجود در محدوده قزل اوزن خلخال خبر داد.

صادقی گفت: سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل برای حل مشکلات یاد شده و رفع موانع تکمیل عملیات اجرایی مطالعه و اکتشاف پهنه معدنی قزل‌اوزن با استفاده از ظرفیت‌های اداری تلاش خواهد کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up