• شناسه خبر : 32729
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 - 11:19

استاندار اردبیل گفت: در وضعیت حاکم کرونایی باید بانک‌های عامل آخرین دستور العمل بانک مرکزی را مدنظر قرار دهند.

پیشخوان بانک

 

اکبر بهنامجو در جلسه کمیته کارگروه اشتغال استان اظهار کرد: در وضعیت حاکم کرونایی باید بانک‌های عامل آخرین دستور العمل بانک مرکزی را مدنظر قرار دهند و حوزه اقتصادی استانداری نیز با استعلام از مراجع ذیصلاح آخرین دستورالعمل را ابلاغ کنند.

وی با بیان اینکه ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی ابلاغ شده افزود: مرحله پنجم اعطای این تسهیلات در حوزه‌های کشاورزی، صنعت و خدمات برای اشتغال زایی پایدار تخصیص یافته که بیشترین آن۱۸۲ میلیارد تومان در حوزه کشاورزی هزینه شده است.

استاندار اردبیل ادامه داد: دستگاه های متولی باید پرونده درخواست کنندگان را بررسی و پیگیری کنند و پروژه ها در بحث اشتغال به سمت توسعه حرکت کنند.

بهنامجو گفت: نباید طرح در چرخه بروکراسی اداری معطل باشند و دستگاه ها و بانک‌ها در صورت مشکلات طرح با ذکر دلیل در اسرع وقت به صاحبان وام اعلام کنند تا بیشتر از این معطل نباشند.

وی همچنین در رابطه با تسهیلات کرونا گفت: متقاضیان با مراجعه به سایت کارا تا پایان مرداد ماه فرصت دارند نسب به شغل مورد نظر خود ثبت نام و در صورت داشتن شرایط از این تسهیلات برای حل بخشی از مشکلات خود بهره‌مند شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up