• شناسه خبر : 32752
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 - 01:35

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر گفت: در جهت رفع نیاز رانندگان و حمایت از آن‌ها برای خدمات رسانی مطلوب به مردم توزیع لاستیک سهمیه‌ای همچنان ادامه دارد.

 

لاستیک تایر

 

رضا فرج پور گفت: رانندگان می‌توانند بر حسب نیاز خود با در دست داشتن مدارک لازم نسبت به دریافت لاستیک سهمیه‌ای خود اقدام کنند.

وی در جهت کنترل و هدایت ترافیک روان خط کشی ۴۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشگین شهر را در ۴ ماهه گذشته یادآور شد و اظهار کرد:در مدت یاد شده راهداران با استفاده از ۴۰۰ تن آسفالت سرد و گرم جاده‌های این شهرستان را لکه گیری کرده اند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مشگین شهر با اشاره به اینکه راهداران زحمتکش دیار سبلان تاکنون بیش از هزار و ۳۰۰ کیلومتر از حریم راه‌های اصلی، روستایی، خاکی و شنی این شهرستان را تسطیح، رگلاژ، تیغه زنی و ریزش برداری انجام داده اند گفت: ۱۲/۵ کیلومتر از راه روستا‌های گل چشمه، لنج آباد (پیرازمیان، لنج آباد و آقدرق) در قالب طرح ملی ابرار احداث، بهسازی و روکش آسفالت می‌شود.

فرج پور از شناسایی، قلع و قمع و جلوگیری از ۱۶ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت وساز‌های غیر مجاز در شهرستان مشگین شهر خبر داد و گفت: با فعالیت گشت راهداری در محور‌ها تاکنون ۳۵ مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ، از ۱۱ مورد تجاوز به حریم پیشگیری شده، ۵ مورد تخریب انجام و همچنین با دستور قضایی ۱۲ مورد مجوز ساخت و ساز نیز صادر شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up