• شناسه خبر : 32760
  • تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399 - 02:51

فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان گفت: متاسفانه وضعیت میدان میوه و تره این شهرستان در شرایط مناسبی قرار ندارد،باید هرچه سریعتر تا تعیین تکلیف نهایی محلی موقت برای ساماندهی میوه تره بار در نظر گرفته شود.

میوه

فرماندار پارس آباد در جلسه هماهنگی حل مشکل چندین ساله میدان میوه تره بار این شهرستان اظهارداشت: باید تمامی نواقص میدان میوه و تره بار مورد نظر  رفع و مشکلی برای جابجایی وجود نداشته باشد.

حاجی پور با  تاکید بر بخشی از معضلات و مشکلات وجود میدان تره بار در منطقه مسکونی و  مشکلات ترافیکی، خدماتی بهداشتی و عدم جمع آوری مناسب زباله‌ها میدان میوه و تره‌بار پارس آباد مغان بیان کرد : رفع این مشکلات باید در دستور کار شهرداری و دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد.

فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان تصریح کرد: شهردار موظفند طی پانزده روز تا جانما و تعیین تکلیف نهایی محل موقتی برای ساماندهی میدان میوه و تره بار در نظر بگیرند.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد با تاکید بر اینکه واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد قانونی خواهد شد، افزود : در شرایط کنونی بدون اغماض هر صنف و گروهی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، برخورد کرده و نسبت به پلمپ آن واحد اقدام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up