• شناسه خبر : 32815
  • تاریخ انتشار : 13 مرداد 1399 - 11:56

رییس کل دادگستری استان اردبیل افزود: با مدیران واحدهای تولیدی ضعیف و کم‌توجه به تولید برخورد خواهد شد.

 

کارخانه شهرک صنعتی

 

ناصر عتباتی در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در کارخانه نئوپان خلخال افزود: تلاش همه مدیران اجرایی دست‌اندرکار، مدیران عامل بانک‌ها و تشکیلات قضایی استان حل مشکل نقدینگی این واحد تولیدی بزرگ منطقه و فراهم کردن زمینه اشتغال دوباره کارگران بیکار شده این کارخانه است.

وی اظهارداشت: در کنار تلاش کمیته حمایت قضایی ،تشکیلات قضایی و مدیران اجرایی برای تزریق نقدینگی با استفاده از تسهیلات بانکی و راه‌اندازی این واحد مشکل‌دار انتظار از مالک و مدیرعامل کارخانه نئوپان تلاش برای ادامه کار این واحد با ذخیره‌سازی هیزم، پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان کارخانه و قاطع بودن در ادامه روند کار تولید ورق نئوپان با پرهیز از بهانه‌تراشی است.

رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در این جلسه برای دریافت تسهیلات ۱۵۰ میلیارد ریالی در نظر گرفته شده برای تامین سرمایه در گردش کارخانه نئوپان خلخال از طریق مکاتبه با بانک مرکزی و صدور مجوز از سوی این بانک تصمیم لازم اتخاذ و مدیرعامل کارخانه متعهد شد که زمینه حضور همه کارگران بیکار شده این واحد تولیدی را به حداکثر رساندن ظرفیت تولید کارخانه و راه‌اندازی بخش‌های تعطیل شده آن فراهم کند.

عتباتی اظهارداشت: با تعطیل شدن هر واحد تولیدی در استان و بیکار شدن جمعی از کارگران معضل اعتراض کارگران بوجود می‌آید که در صورت بروز چنین معضلاتی مالک واحد تولیدی مقصر شناخته خواهد شد.

وی گفت: تحقق شعار جهش تولید نیازمند حمایت از سرمایه‌گذاران است که در این راستا دستگاه‌ قضایی از تمامی سرمایه‌گذاری‌های مشروع و قانونی در مناطق مختلف استان حمایت می‌کند.

رییس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل در مناطق مختلف در حوزه‌هایی همچون گردشگری، صنعت و آب ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌ای دارد که باید مورد توجه سرمایه گذاران برای ایحاد اشتغال جوانان و رونق تولید قرار بگیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up