• شناسه خبر : 32857
  • تاریخ انتشار : 13 مرداد 1399 - 02:14

رئیس برنامه و بودجه اردبیل گفت:امتیازات اولیه دستگاه‌های اجرایی در جشنواره شهید رجایی اعلام شد.

داوود شایقی

داود شایقی ۱۳ مرداد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هر ساله عملکرد دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی براساس آئین‌نامه مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل‌های سازمان اداری و استخدامی کشور و بر مبنای شاخص‌های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های استانی عملکرد سال ۹۸ خود را مطابق شیوه‌نامه در سامانه مدیریت عملکرد بارگزاری کرده و مدارک و مستندات عملکردی توسط کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل ادامه داد: در این مدت امتیازات اولیه این دستگاه‌ها در محورها و شاخص‌های مختلف محاسبه و مشخص شده است.

شایقی افزود: در صورت وجود مدارک تکمیلی و یا اعتراض به امتیازات به دست آمده مهلت ثبت اعتراض از ششم تا نهم مردادماه برای دستگاه‌ها تعیین شده بود تا در ۲۳ مرداد این محورها و شاخص‌ها توسط ارزیابان مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد.

وی گفت: نتایج نهایی از طریق سامانه مدیریت عملکرد اعلام خواهد شد تا دستگاه‌های اجرایی در جریان امتیازات عملکرد در شاخص‌های اختصاصی و عمومی و نیز رتبه‌بندی قرار گیرند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل تصریح کرد: شورای راهبری توسعه بعد از تائید نتایج را به دستگاه‌ها اعلام می‌کند تا در جشنواره شهید رجایی استان تقدیر و تجلیل از منتخبان انجام شود.

شایقی اظهار امیدواری کرد؛ در این عرصه رقابت با همت و تلاش مدیران و رابطین دستگاه‌ها عملکرد واقعی آنها به درستی نشان داده شده که ماحصل آن بهره‌وری در انجام کارها و ارائه خدمات مطلوب خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up