• شناسه خبر : 32904
  • تاریخ انتشار : 14 مرداد 1399 - 12:06

نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: در حال حاضر تاکنون سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه پایاب سد عمارت گرمی اختصاص یافته است.

سد

ولی اسماعیلی در دیدار با فرماندار شهرستان گرمی اظهار داشت: در راستای اجرای پروژه‌های آبی خوشبختانه اعتبارات مناسبی تخصیص یافته و برنامه‌ریزی برای اتمام آن‌ها در دستور کار است.

وی با اشاره به این که در حال حاضر تاکنون سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه سد عمارت گرمی اختصاص یافته است بیان کرد: با تخصیص این اعتبارات پیشرفت فیزیکی این پروژه از مرز ۹۳ درصد گذشته و تلاش و جدیت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است.

نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: از محل فاینانس نیز یک هزار میلیارد ریال و از منابع وزارت نیرو یک هزار میلیارد ریال به این پروژه در نظر گرفته شده و مابقی اعتبار نیز با تلاش مسئولان و نمایندگان به این پروژه اختصاص می‌یابد تا هر چه سریع‌تر شاهد اتمام پروژه و حل مشکلات و دغدغه کشاورزان باشیم.

اسماعیلی تصریح کرد: اراضی این شهرستان با احداث پایاب سد توسعه قابل توجهی می‌یابند و بدون شک اتمام این پروژه پیشرفت اساسی در شهرستان گرمی را رقم می‌زند که امیدواریم برنامه‌ریزی با تزریق اعتبارات به موقع و مناسب در دستور کار باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up