• شناسه خبر : 32906
  • تاریخ انتشار : 14 مرداد 1399 - 12:54

مدیرکل اوقاف اردبیل گفت :باید با نگاه انقلابی و جهادی کشور را مدیریت کرد و البته مردم به مجلس و قوه قضاییه و امید بستند.

مهدی ستوده
حجت الاسلام و المسلمین دکتر ستوده در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور نمایندگان استان و حمایت از عملکرد در حوزه موقوفات و امامزادگان گفت :باید با نگاه انقلابی و جهادی کشور را مدیریت کرد و البته مردم به مجلس و قوه قضاییه و امید بستند.

وی با بیان اینکه در دنیای کنونی ایجاد موقوفات جدید نیازمند فرهنگ سازی بیشتر است افزود :ورود به عرصه های نوین وقف از جمله ضروریات امروز است و باید بر اساس نیاز روز و با توجه به تغییر در سبک زندگی نوع موقوفات نیز به روز رسانی شوند.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب گفت: همه مدیون انقلاب و حاج قاسم ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه اگر عملکرد ضعیفی داشته باشیم به پای اسلام و انقلاب نوشته می‌شود اظهار داشت :خدمت به انقلاب و اسلام سعادت بزرگی است.

وی با تاکید بر این که ۲۴ ساعته در خدمت مردم و امامزادگان هستم گفت: مشکلات و موانع را احصا کنید تا نمایندگان، صدای شما برای رساندن پیام به مسئولان بالادست باشند.

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم اظهار کرد: از اینکه وقف و موقوفات بستری برای توسعه و پیشرفت اردبیل بشوند استقبال و حمایت می کنم.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه مردم اردبیل مانند همه مردم شریف ایران به بحث وقف دارند گفت: در خصوص وضعیت موقوفات و آثار برکات و خدماتی که از سوی سنت و عاید مردم شده برای مردم روشنگری شود.

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم در ادامه گفت: منتخبین مردم در مجلس یازدهم تلاش می کنند تا ورود سرمایه به اردبیل افزایش پیدا کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up