• شناسه خبر : 32965
  • تاریخ انتشار : 15 مرداد 1399 - 05:32

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: فعالیت واحدهای صنفی پرخطر با برگشت به وضعیت زرد و سفید با نظارت دقیق اجرای پروتکل‌ها آغاز می‌شود و استفاده از ظرفیت تمام دستگاه‌های اجرایی برای بازرسی از اصناف در دستور کار است.

مغازه بازار

ارژنگ عزیزی  در بازدید از اصناف اردبیل اظهار داشت: با توجه به این که واحدهای صنفی در دوران کرونایی بیشترین خسارت را متحمل شده‌اند، بنابراین نیاز است فعالیت خود را در این دوران ادامه دهند.

وی با اشاره به این که نظارت‌ها بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی استان اولویت اساسی است بیان کرد: تأثیرگذاری کرونا بر کسب و کارهای کوچک در استان اردبیل بسیار بالا است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط کسب و کار افراد صنفی در اردبیل اولویت اساسی است که درصدد هستیم در راستای توسعه برنامه‌های مقابله با ویروس کرونا در استان عمل کنیم.

عزیزی اظهار کرد: بازدید از واحدهای صنفی با استفاده از ظرفیت تمام دستگاه‌های اجرایی استان در اردبیل اولویت اساسی است و در این زمینه برنامه‌ریزی شده برخورد با متخلفین در دستور کار قرار گیرد تا هر چه سریع‌تر اپیدمی دوم کرونا را سرکوب کنیم.

وی بیان کرد: یکی از موارد حائز اهمیت تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها بر تعطیلی اماکنی از جمله آرایشگاه‌های زنانه است که در این باره نیز جلسات مکرر برگزار شده تا بتوانیم با برگشتن به وضعیت سفید و زرد مراکز تعطیل شده را نیز بازگشایی کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up