• شناسه خبر : 33047
  • تاریخ انتشار : 17 مرداد 1399 - 01:42

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از دستگیری ضارب متواری خبرنگار اردبیلی خبر داد.

دستگیری
سید عبدالله طباطبایی اظهار کرد: با ورود دادستانی و صدور دستور مستقیم قضایی به مرجع انتظامی ضارب متواری خبرنگار اردبیلی دستگیر شد.
وی با تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه افزود: بدون شک خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم با قلم و بیان صریح و صادقانه در مسیر آگاه بخشی و حقیقت نگاری جامعه قدم برمی‌دارند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به نقش خبرنگاران، تصریح کرد: افزایش سطح آگاهی‌های حقوقی و قضایی مردم در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش حجم پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی بسیار مهم بوده و نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در افزایش این آگاهی‌ها مهم و بی‌بدیل است.
طباطبایی با قدردانی از زحمات خبرنگاران و اصحاب رسانه، بیان کرد: آگاهی بخشی و ارتقای سطح دانش حقوقی و قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که اصحاب رسانه می‌توانند بیش از پیش به این موضوع پرداخت کنند.
وی بیان کرد: دادستانی مرکز استان برای احقاق حقوق عامه و برخورد قاطع با مخلان امنیت و نظم جامعه با جدیت  ورود کرده و در این راستا اقدامات ارزشمندی در سطح استان انجام گرفته است و این اقدامات تداوم دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up