• شناسه خبر : 33104
  • تاریخ انتشار : 18 مرداد 1399 - 11:46

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضائی اردبیل هیچ اغماض و چشم‌پوشی با برهم زنندگان نظم ‌و آرامش عمومی ندارد و ضارب خبرنگاری که در روز خبرنگار مورد ضرب و شتم قرار گرفته را دستگیر کرد.

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی اظهار داشت: اقدامات قاطعانه تشکیلات قضائی استان در زمینه برخورد با مسائل مرتبط با امنیت جامعه برای فراهم‌سازی آرامش روانی جامعه خط قرمز تشکیلات قضائی استان در نهضت خدمت رسانی به آحاد جامعه است.

وی بیان کرد: دستگاه قضائی استان برخورد با اخلالگران نظم و آرامش را در دستور کار قرار داده و در این زمینه هیچ اغماض و چشم‌پوشی در کار نخواهد بود چرا که مخلان نظم و امنیت در جامعه مستحق بیشترین مجازات هستند.

عتباتی ادامه داد: برقرای عدالت اجتماعی در جامعه یک اولویت و محور اساسی برای دستگاه قضائی استان است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا عدالت اجتماعی را در جامعه نهادینه‌سازی کند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به ضرب و شتم پیشکسوت مطبوعات اردبیل نیز گفت: لطف‌اله حنیفه پیشکسوت مطبوعات اردبیل و سرپرست روزنامه‌های سراسری در استان همراه با فرزند خود همزمان در روز خبرنگار توسط افراد ناشناس مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود و ضارب از محل متواری شده بود.

عتباتی بیان کرد:  با دستور دستگاه قضائی دستگیری این ضارب در دستور کار قرار گرفت و در نهایت ضارب شناسایی و خود را معرفی کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up