• شناسه خبر : 33252
  • تاریخ انتشار : 20 مرداد 1399 - 02:49

نائب رئیس مجلس گفت: با توجه به اهمیت آموزش در تمامی مناطق درصدد حل مشکلات فضاهای آموزشی در مناطق کم‌برخوردار و محروم هستیم.

آموزش مجازی

علی نیکزاد در بازدید از مرکز آموزشی فرهنگیان نمین اظهار داشت:  با توجه به اهمیت آموزش در تمامی مناطق درصدد حل مشکلات فضاهای آموزشی در مناطق کم‌برخوردار و محروم هستیم چرا که بهره‌مندی از تجهیزهای مناسب آموزشی و نیز اینترنت پرسرعت در این مناطق با توجه به شیوع کرونا از اولویت‌های اساسی است.

وی با اشاره به این که برنامه‌ریزی در راستای جذب اعتبارهای لازم برای تکمیل فضاهای آموزشی در دست پیگیری است بیان کرد: ارتقای کیفیت فعالیت‌های آموزشی در استان اردبیل در دستور کار قرار گرفته و درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های اساسی زیرساخت‌های آموزشی مناسب را ایجاد کنیم.

وی اظهار کرد: در راستای حل مشکل سیستم مجازی آموزشی نیز باید تمهیدات مناسبی در نظر گرفته شود که انتظار می‌رود آموزش و پرورش با برنامه‌ریزی‌های اساسی برای رفع کمبودهای آموزشی در سطح استان اقدام‌های مناسبی پایه‌ریزی کند.

نیکزاد تصریح کرد:‌ روند عملیات اجرایی مرکز آموزشی نمین در دستور کار است و در این زمینه یکی از مطالبه‌های فرهنگیان برآورده می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up