• شناسه خبر : 33260
  • تاریخ انتشار : 20 مرداد 1399 - 02:35

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: حدود ۸ میلیارد ریال کمک مردمی با همدلی خیرین و نیکوکاران برای مددجویان بهزیستی همزمان با دهه ولایت و امامت جمع آوری شد.

پول حقوق

«بهزاد ستاری» در اردبیل گفت: حدود ۸ میلیارد ریال کمک مردمی با همدلی خیرین و نیکوکاران برای مددجویان بهزیستی همزمان با دهه ولایت و امامت جمع آوری شد.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل تصریح کرد: در راستای کمک های مومنانه و عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از نیازمندان کمک های مردمی در دهه ولایت در بین مددجویان بهزیستی توزیع شد.

این مقام مسئول یادآور شد: پیش از این نیز همزمان با عید قربان نیز مقدار ۳ هزار و ۶۲۱ کیلوگرم گوشت ذبح شده و ۴۶۵ کیلوگرم دام زنده توسط خیرین به بهزیستی استان تحویل داده شد که این نذورات به ۴ هزار و ۷۴ نفر مددجویان تحت پوشش بهزیستی اهدا شد.

ستاری بیان کرد: مبلغ ۳۹۲ میلیون ریال نیز از محل کمک های غیر نقدی در اختیار بهزیستی قرار گرفت که این مشارکت ها نیز در اختیار مددجویان نیازمند قرار گرفت.

وی افزود: از ابتدای عید قربان تا عید سعید غدیر خم کل مشارکت های مردمی ۷ میلیارد و ۹۹۱ میلیون ریال بود که از همکاری و همدلی خیرین و مردم استان سپاسگزارم.

مدیر کل بهزیستی استان تاکید کرد: همدلی خیرین و نیکوکاران در این امر خداپسندانه طی سال های اخیر سیر صعودی نشان می دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up