• شناسه خبر : 33345
  • تاریخ انتشار : 21 مرداد 1399 - 11:27

فرماندار اردبیل از پلمب ۳۷۴ واحد صنفی در اردبیل بدلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی خبر داد.

پلمپ
مسعود امامی‌یگانه گفت: در راستای تشدید نظارت بر روند رعایت اصول بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا ۳۷۴ واحد صنفی در روزهای اخیر به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردبیل پلمب شد.
وی افزود: با توجه به وضعیت کنونی شیوع بیماری در سطح جامعه تعدادی از اماکن از قبیل رستوران‌ها، اغذیه فروشی‌ها و بستنی فروشی‌ها در وضعیت قرمز کرونایی شهرستان اردبیل باید به صورت بیرون بر ارائه خدمات دهند.
امامی‌یگانه از تشدید نظارت بر واحدهای صنفی توسط اتحادیه‌های ذی‌ربط خبر داد و تصریح کرد: نظارت و رصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی سطح شهرستان اردبیل از سوی اتحادیه‌های ذی‌ربط تشدید شده است و رعایت این موضوع را به دقت رصد می‌کنند.
فرماندار اردبیل بیان کرد: همکاری و رعایت تعدادی از اصناف جای قدردانی دارد اما در صورت مشاهده تخلف برخورد قانونی همچنان ادامه خواهد داشت و همچنین مردم نیز باید از هرگونه اجتماع در قالب دورهمی خانوادگی، مراسم جشن عروسی و تولد، مجالس ترحیم خودداری کنند.
وی رعایت اصول بهداشتی توسط اقشار مختلف مردم در اماکن عمومی را ضروری دانست و اظهار کرد: در حال حاضر استفاده از ماسک در فضاهای عمومی در سطح شهرستان اردبیل بهتر شده اما مردم باید به نحوه استفاده صحیح از ماسک هم بیشتر توجه کنند‌.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up