• شناسه خبر : 33353
  • تاریخ انتشار : 21 مرداد 1399 - 12:42

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی اردبیل گفت: حدود ۳۵ هزارمترمربع از اراضی تحت‌پوشش استان به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد تومان از متصرفان رفع تصرف شده است.

زمین خواری
سرهنگ فرهاد احدی اظهار داشت: از اول سالجاری و با هماهنگی های قضایی، انتظامی و بهره گیری از ظرفیت های سایر دستگاه های دولتی و کلیه نیروهای تحت امر حدود ۳۵ هزارمترمربع از اراضی تحت‌پوشش استان رفع تصرف شد.
وی با اشاره به ارزش بیش از ۲۵ میلیارد تومانی این اراضی افزود: پیگیری قاطع و به موقع مقابله با زمین خواران یکی ازاولویت‌ها و اهداف مهم ماموریت‌های یگان حفاظت استان اردبیل است.
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی اردبیل بیان کرد: از بدو تشکیل یگان حفاظت استان حدود ۲۱۱ هکتار از اراضی دولتی به ارزش بیش از۶۹۰ میلیارد تومان از متصرفین رفع تصرف و به راه شهرسازی اردبیل تحویل شده است.
احدی همچنین با اشاره به اینکه تاکنون پرونده بیش از۳۳۰ نفر از متصرفان به اراضی بیت المال مورد رسیدگی قرار گرفته است، تصریح کرد: این اشخاص  توسط مامورین یگان حفاظت استان شناسایی و ضمن تشکیل پرونده با همکاری معاونت املاک حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل به مراجع دادگستری معرفی و درحال طی مراحل قانونی می‌باشد.
وی افزود: شماره تلفن ۱۶۵۶ سامانه ارتباط مردمی با یگان حفاظت به طور شبانه روزی آماده دریافت هرگونه اخبار وگزارشات مردمی در مقابله با هرگونه تصرف اراضی دولتی در اراضی تحت پوشش بوده و از همه همشهریان خواستار مشارکت و همکاری در انتقال فوری اخبار و گزارش تصرف اراضی با استفاده از سامانه مذکور را داریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up