• شناسه خبر : 33427
  • تاریخ انتشار : 21 مرداد 1399 - 10:56

زن جوان که شوهر معتادش را کشته بود در حالی در دادگاه محاکمه می شود که می گوید از قتل همسرش پشیمان و ناراحت نیست.

جرم درگیری و قتل

شهرخوان: رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال کشته شدن مرد ۵۰ ساله ای به نام احمد در خانه اش در شهریار آغاز شد . همسر وی که با پلیس تماس گرفته بود گفت شوهر معتادش را کشته است.

به این ترتیب رویای ۴۴ ساله بازداشت شد و جسد خونین همسرش به پزشکی قانونی منتقل شد.

رویا در بازجویی‌ها گفت: من سی سال قبل وقتی که نوجوان بودم با پسرعمویم ازدواج کردم .اما بعد از مدتی متوجه رفتارهای بد او شدم.

احمد مرد بدخلقی بود .او پس از چند سال به دام اعتیاد افتاد و رفتارهایش بدتر شد .می خواستم از او جدا شوم اما به خاطر نسبت فامیلی که با هم داشتیم نتوانستم. او بارها مرا کتک زده و تحقیر کرده بود.

رویا ادامه داد :سال ۸۵ احمد درگیری در یکی از خیابان‌های شهریار دوستش را با شلیک گلوله کشت و گریخت .من هیچ خبری از شوهرم نداشتم تا اینکه بعد از سه سال مأموران پلیس او را دستگیر کردند .

احمد در زندان بود که توانست رضایت اولیای دم را بگیرد. او از جنبه عمومی جرم به زندان محکوم شد و پس از گذراندن دوره محکومیتش به زندگی بازگشت . رفتارهای او بدتر شده بود و همیشه سر همین موضوع با هم درگیر بودیم.

رویا ادامه داد: اعتیاد احمد در این سالها شدیدتر شده بود و مقدار زیادی مواد مصرف می‌کرد. آخرین بار سر همین موضوع به او اعتراض کردم که مرا به شدت کتک زد. آنجا بود که تصمیم به قتل او گرفتم.

وی در تشریح جزئیات قتل همسرش گفت: شوهرم زیر پتو خواب بود که با چاقو بالای سرش رفتم و چند ضربه به او زدم .او از خوب بیدار شد و به سمتم حمله کرد و من ضربه ای به شاهرگ او زدم که موجب مرگ او شد.همان موقع با پلیس تماس گرفتم و بازداشت شدم.

به دنبال اعتراف های این زن و بازسازی صحنه جرم پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا وی در دادگاه از خود دفاع کند .این در حالی است که رویا می گوید به خاطر اینکه در ۳۰ سال زندگی مشترک بارها از سوی شوهرش کتک خورده و اذیت شده هرگز از مرگ او ناراحت و پشیمان نیست.

پدر و مادر شوهر این زن برای وی حکم قصاص خواسته اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up