• شناسه خبر : 33453
  • تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 - 02:37

مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو در پارس آباد گفت: تا کنون افزون بر ۵۰۰ بیمار مبتلا به سرطان زیر پوشش این موسسه خیریه مردمی قرار گرفته اند.

بیماری سرطان خون

حمید خدا دوست مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو در پارس آباد در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان گفت: از اول تاسیس موسسه تاکنون ۸۳۷نفر در این منطقه به عنوان مددجو تحت پوشش این مؤسسه خیریه مردم نهاد بوده و متاسفانه  بیش از ۳۰۰ نفر فوتی نیز داشته است.

وی اضافه کرد: کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین بزرگوار ، درآمدها و هزینه های موسسه در دفاتر رسمی ثبت و ماهانه گزارش مالی شامل درآمدها و هزینه ها به نیروی انتظامی که مرجع صدور مجوز موسسه است ارسال میگردد.

خدادوست به کمک های خیرخواهانه دستگاه ها و شرکت های منطقه،اشاره کرد و گفت : در حال حاضر معلمان و کارکنان کشت و صنعت پارس ماهانه مبلغی را به عنوان کمک به این موسسه از حقوق خود پرداخت میکنند اما در رابطه با برخی ادارات کارکنان بصورت دستی کمک می کنند.

براساس این گزارش موسسه خیریه آرزو در اسفند ماه ۸۶ به همت موسسین محترم و نیک اندیش با نیت خیرخواهانه به منظور حمایت و کمک به کودکان و بیماران مبتلا به سرطان در این شهرستان تاسیس شده است که از موسسین و کلیه عزیزان و بزرگوارانیکه از بدر تاسیس موسسه بعنوان هیئت امنا و هیئت مدیره در جهت رشد و اعتلای این موسسه  تلاش نموده اند صمیمانه سپاسگزاری تقدیر مینمایم  و مخصوصا به رسم ادب از تمامی خیرین بزرگوار که همواره یاری گر این موسسه بوده اند از صمیم قلب تقدیرو تشکر می نمایم .

همشهریان و هموطنان خیر و نیک اندیش می توانند کمک های نقدی خود را به هر میزان و مبلغ که باشد جهت حمایت ازبیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش مؤسسه خیریه آرزو از طریق شماره حساب ۰۱۰۶۱۶۵۷۸۶۰۰۳  و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۸۷۳۰۵ نزد بانک ملی ایران، شماره حساب ۰۱۰۲۷۴۵۶۱۷۰۰۵  و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۸۴۶۰۰ بانک صادرات و نیز شماره حساب ۱۴۰۰۵۱۶۳۸۱۲ و شماره کارت۶۲۸۰۲۳۱۴۶۹۱۳۲۷۰۷ نزد بانک مسکن واریز نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج، در پایان مدیرعامل موسسه خیریه آرزو با اهدای لوح و هدیه از خبرنگاران حاضر در این نشست تجلیل کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up