• شناسه خبر : 33457
  • تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 - 02:55

علیرضا اقبال با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رییس جدید هیات کشتی استان اردبیل انتخاب شد.

کشتی

مجمع انتخاباتی هیات کشتی استان اردبیل با حضور سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و در آن که ۲ نامزد حضور داشتند علیرضا اقبال با کسب ۱۴ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات کشتی استان اردبیل انتخاب شد.

شهرام سمیعی دیگر نامزد ریاست هیات کشتی استان اربیل هم موفق به کسب سه رای شد. قبل از برگزاری انتخابات وحید وحدتی دیگر نامزد به نفع علیرضا اقبال انصراف داد.
رییس جدید هیات کشتی استان اردبیل گفت: تشکیل اتاق فکر، شایسته سالاری، بسط و گسترش کشتی، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات است.

علیرضا اقبال مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان کشتی و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.

او استعدادیابی و استفاده مطلوب از پایگاه‌های استعدادیابی، بها دادن به ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان ملی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان، تلاش برای ایجاد شرایط اقتصادی پایدار، تشکیل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی و برگزاری مسابقات کشتی با کشورهای همسایه را از جمله دیگر اقدامات این هیات در استان دانستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up