• شناسه خبر : 33459
  • تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 - 02:55

سردار حسینی ۷۰ درصد متهمین دستگیر شده در استان را بیکار، ۲ درصد دستگیرشدگان دارای تحصیلات عالیه و بیشتر دستگیرشدگان را نیز اعتیاد به مواد مخدر معرفی کرد.

دستگیری

سردار هوشنگ حسینی با اشاره به اینکه۵۴ درصد جرایم استان اردبیل جرایم خرد هستند، خاطرنشان کرد: این جرایم مانند سرقت وسایل زینتی خودرو، کپسول و دوچرخه و سایر موارد می باشد، به طوری که ۴۶ درصد مابقی نیز شامل سرقت و جرایم مهم از قبیل سرقت از منزل، مغازه، موتور سیکلت و خودرو است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به اینکه جرایمی از قبیل سرقت از بانک، گروگان‌گیری و نظایر آنها در استان منفی است، ادامه داد: در سرقت‌هایی از قبیل سرقت احشام، منزل، مغازه و اتومبیل در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش این جرایم در استان هستیم. به طوری که در سال جاری نیز به میزان ۲ هزار و ۳۵۱ فقره اتفاق افتاده است که نسبت به سال گذشته با ۱۰ درصد افزایش همراه بوده ایم.

سردار حسینی در ادامه به دستگیری و شناسایی یک هزار ۸۰۴ نفر در سال جاری اشاره کرد و گفت: در سطح استان وقوع کل جرایم نسبت به پرونده ۲۶ هزار و ۶۰۴ فقره بوده که در این خصوص شاهد کاهش ۲ درصدی در استان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به مقایسه متهمین دستگیر شده یک سال اخیر ادامه داد: در سال جاری موفق به دستگیری ۱۰ هزار و ۹۲۷ نفر متهم بوده ایم که این رقم در مقایسه با سال گذشته افزایش ۸ درصدی را نشان می دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up