• شناسه خبر : 33481
  • تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 - 09:21

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی خانمی که به دلیل اختلاف مالی اقدام به هتک حیثیت همسر سابق خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌کرد، خبر داد.

دستگیری زن مجرم

شهرخوان: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: با مراجعه اعضا یک خانواده و شکایت در مورد اینکه شخص یا اشخاصی اقدام به ارسال درخواست دوستی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مختلف به همه اعضاء خانواده کرده و پس از برقراری ارتباط با توهین، اهانت و تهدید، عکس‌های شخصی پدر خانواده را به همراه یک خانم ارسال می‌کند، درخواست رسیدگی به آن را اعلام نمودند.

وی در ادامه افزود: کارآگاهان پلیس فتا با جمع‌آوری همه مستندات و پس از بازجویی از تک‌ تک اعضا خانواده و همچنین اقدامات فنی و پلیسی به سرنخ‌های جالبی رسیده و به سه نفر مظنون شده که با هماهنگی لازم متهمین برای توضیحات به پلیس فتا دعوت شدند.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل عنوان کرد: مأموران سایبری با ترفندهای خاص و ارائه مستندات دیجیتال متهمان را غافلگیر کرده و آن‌ها به بزه ارتکابی اعتراف و عنوان کردند که یکی از متهمین مدت کوتاهی به‌عنوان همسر صیغه‌ای پدر خانواده بوده و به دلیل اینکه وی از همسر صیغه‌ای خود پول قرض کرده و آن را پس نمی‌دهد، برای تلافی این کار به دوست خود کمک کرده و اقدام به هتک حیثیت وی با برقراری ارتباط با اعضا خانواده در فضای مجازی کرده‌اند.

این مقام انتظامی گفت: کاربران فضای مجازی باید دقت داشته باشند که مشکلات شخصی و خانوادگی خود را به این فضا انتقال نداده و برای احقاق حقوق خود فقط از راه قانونی وارد شوند؛ هم‌وطنان در صورت نیاز به مشاوره می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در ارتباط باشند.دیدگاه ها

  1. رامین گفت:

    اره راس میگه بسپارین به قانون .
    خودشون قشنگ واسه خودشون صیغه کنن ..
    واقعا واسه قانون شماها متاسفم..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up