• شناسه خبر : 33547
  • تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399 - 10:49

فرماندار پارس آباد گفت: استخر سرپوشیده سبلان و سالن ورزشی استاد شهریار مشگین شهر در ماه‌های آینده افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

استخر آبدرمانی

فرماندار شهرستان مشگین شهر در بازدید از روند اجرایی این پروژه ها با اعلام این مطلب گفت : یکی از کارهای مهم و اساسی انجام یافته در سالجاری بازسازی استخر سرپوشیده سبلان و سالن ورزشی استاد شهریار بوده که با استفاده از ظرفیت ماده ۲۷ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به بخش خصوصی واگذار شده و برابر پیش بینی  ها در ماه‌های آینده افتتاح و مورد بهره برداری مردم شریف این شهرستان واقع خواهد شد.

وی در ادامه گفت: بازسازی استخر و احداث مجتمع آبدرمانی سبلان با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با ۳۰ میلیارد ریال در حال انجام بوده و حداکثر تا پایان سال یا ایام ا… دهه مبارکه فجر افتتاح خواهد شد.

صمدی در ادامه با اشاره به بهسازی سالنهای ورزشی برای استفاده ورزشکاران عزیز خاطر نشان کردند: خوشبختانه سالن ورزشی استاد شهریار نیز با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با ۳۵میلیارد ریال از روند اجرایی خوبی برخوردار بوده که پیش بینی می شود این سالن نیز تا هفته مبارک دولت امسال افتتاح شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up