• شناسه خبر : 33551
  • تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399 - 11:29

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در محل سالن اجتماعات این شرکت…

 

حسین قدیمی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد، با اعلام این خبر طی سخنانی به تشریح عملکرد شرکت توزیع برق استان پرداخت.

حسین قدیمی در این مراسم اظهار کرد: خبرنگاران خود منبع صحت و سقم خبر هستند و حرفه ای حساس و دسوار است.

وی مهم ترین ویژگی خبرنگاران را امانت داری، دقت و سرعت در کار دانست و گفت: این اندازه از حساسیت در مسوولیت قابل تحسین و تقدیر است.

قدیمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اکنون انرژی برق ما در نیروگاه های بزرگ تولید شده و از طریق کابل به پست های شهری رسیده و در نهایت به مصرف شهروندان عزیز می رسد.

این مسوول با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۳۷ درصد مصرف برق استان در بخش خانگی، ۲۴ درصد صنعت، ۱۶ درصد کشاورز، ۳ درصد روشنایی معابر و .. می باشد، خاطرنشان کرد: افزایش مصرف برق در بخش صنعت در واقع پیام مثبتی مبنی بر افزایش تولید و در نهایت ثروت عمومی دارد.

قدیمی افزود: برای اولین بار ۳۰ میلیارد تومان برای تامین زیرساخت های صنایع استان اردبیل اختصاص یافته که چشم انداز روشنی در ارتباط با توسعه صنایع ایجاد کرده است و حتما مصرف انرژی مصرف صنعتی افزایش خواهد یافت.

وی یادآوری کرد: صنعت، کشاورزی، خانگی و … همه امروزه به طور کامل وابسته به توسعه صنعت برق بوده و ما نیز به همراه همکاران ۲۴ ساعته در خدمت شهروندان عزیز در این حوزه هستیم.

قدیمی ادامه داد: صد در صد شهرهای ما از برق برخوردار هستند و در سال های نزدیک نیز در بخش روستایی نیز به پوشش صد در صدی خواهیم رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل افزود: در حال حاضر از بحث توسعه کمیت عبور کرده و به بحث کیفیت در تامین برق مطلوب ورود پیدا کرده ایم و از جمله این خدمات توسعه خدمات الکترونیک است.

وی با اذعان به اینکه در برنامه ریزی صورت گرفته چشم انداز ما این است که در صدر شرکت های توزیع نیروی برق در کشور قرار گیریم، افزود: در عملیات تعمیرات خط گرم نیز برنامه ریزی صورت گرفته و اکیپ لازم در حال شکل گیری است که در صورت شروع این عملیات، تعمیرات ما بدون خاموشی انجام خواهد گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up