• شناسه خبر : 33565
  • تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399 - 01:40

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: روند افزایشی و صعودی بیماری کرونا در استان متوقف شده ولی در مورد کاهش آمار ابتلاء به این بیماری نمی‌توان نظر قطعی داد.

بیمار کرونا

محمدرضا رضایی بنا در خصوص وضعیت استان اردبیل در مقابله با بیماری کرونا عنوان کرد: روند افزایشی و صعودی بیماری کرونا در استان متوقف شده ولی به دلیل اینکه آمار مبتلایان به کرونا در استان هر روز دارای نوسان است، در مورد کاهش آمار ابتلاء به این بیماری نمی‌توان نظر قطعی داد.

وی افزود: کنترل این بیماری در استان فقط با همکاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم امکان پذیر است و روند نزولی ابتلاء به بیماری کرونا با جدیت و توجه خاص مردم به توصیه‌های کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی میسر خواهد بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تصریح کرد: توصیه می‌کنیم هم استانی‌های گرامی از حضور در مراکز پرتجمع و شلوغ خودداری کنند و در صورت ضروری بودن حضور، حتماً فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

رضایی بنا افزود: وضعیت استان در خصوص مقابله با کرونا از حساسیت بسزایی برخوردار است لذا مردم در استفاده از ماسک خسته نشوند و همچنان برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان در استفاده از ماسک مصمم باشند و گفتنی است در محل‌های سرپوشیده استفاده از ماسک جزو ضروریات است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up