• شناسه خبر : 33610
  • تاریخ انتشار : 24 مرداد 1399 - 06:02

استاندار گفت: در نقاط مختلف استان و در همه شهرستان‌ها کار‌های عمرانی زیادی یا اجرا شده و یا در حال اجرا است .

اکبر بهنامجو
اکبر بهنام جو گفت: در سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال مصوبه انجام شد که در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان ۵ هزار میلیارد ریال به پروژه‌های در حال اجرا تزریق می‌شود.
وی اظهار کرد: بعد از سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل، بحث انتخابات و کرونا باعث شد که به هیچ استان دیگری سفر نکند در واقع استان اردبیل آخرین سفر رئیس به استان‌ها بود و مصوبات سفر با پیگیری مجموعه استانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می‌شود.
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه در تمامی محور‌های مواصلاتی استان کارگاه‌های عمرانی فعال هستند افزود: در نقاط مختلف استان و در همه شهرستان‌ها کار‌های عمرانی زیادی یا اجرا شده و یا در حال اجرا است و باید عملکرد دولت برای مردم جهت امید دادن و ایجاد انگیزه گفته شود.
بهنام جو گفت: در هفته دولت رئیس برنامه و بودجه و وزیر علوم و آموزش عالی و چند تن از معاونان وزیر و وزرا مهمان استان اردبیل خواهند بود و با توجه به تقارن هفته دولت با ایام محرم برخی برنامه‌های این هفته به بعد از محرم موکول می‌شود.
وی تصریح کرد: همه ما برای پیاده کردن سیاست‌های دولت در استان، باید عملیاتی کار کنیم و همه آنچه را که گره از مشکلات مردم و دولت باز می‌کند انجام دهیم.
استاندار اردبیل از برگزاری نمایشگاه جهش تولید در سال ۹۹ از سوی روابط عمومی استانداری خبر داد و افزود: این نمایشگاه به جهت شیوع ویروس کرونا بصورت مجازی برگزار می‌شود و همچنین برنامه‌های هفته دولت باید با هماهنگی بیشتر و با رعایت پروتکل بهداشتی اجرایی شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up