• شناسه خبر : 33692
  • تاریخ انتشار : 25 مرداد 1399 - 12:20

شهردار اردبیل از فضاسازی گسترده شهری در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و آگاهی دهی به شهروندان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: تمامی دستگاههای ناوگان حمل ونقل عمومی نیز که روزانه بصورت مداوم ضدعفونی می شوند فضاسازی محتوایی می شود.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از فضاسازی گسترده شهری در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و آگاهی دهی به شهروندان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: علاوه بر اینکه تمامی بیلبوردها و استندهای شهری در سطح شهر حاوی محتواهای بهداشتی و آگاهی دهی در خصوص اقدامات پیشگیرانه و استفاده از ماسک هستند، گفت: تمامی دستگاههای ناوگان حمل ونقل عمومی نیز که روزانه بصورت مداوم ضدعفونی می شوند فضاسازی شده و حاوی پیامهای بهداشتی جهت افزایش آگاهی و اطلاع شهروندان هستند.

وی تصریح کرد: شهرداری اردبیل برحسب وظیفه خود در ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونای استان، اقدام به این فضاسازی جهت اطلاع رسانی در زمینه ویروس کرونا کرده تا شهروندان را با آگاهی دهی به‌ پویش “من ماسک میزنم” تشویق کند.
لطف الهیان به برنامه های ماه محرم نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه اغلب برنامه های ماه محرم در فضای مجازی برگزار می شود، شهرداری طبق رسم هرسال با سیاه پوش کرن معابر و میادین شهر به استقبال ماه محرم م رود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up