• شناسه خبر : 33694
  • تاریخ انتشار : 25 مرداد 1399 - 12:09

نماینده مردم گرمی گفت: پیگیر خارج کردن شهرستان چهار فصل گرمی با قدمت چندین هزار ساله و پدر مغان از لیست تبعیدگاههای کشور خواهم بود.

گرمی

ولی اسماعیلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دیدن نام شهرستان گرمی مغان در لیست تبعیدگاه‌های کشور، دل هر یک از مردم  جوانمرد و باغیرت گرمی را خارج ازهر سلیقه سیاسی و جناحی می آزارد.

وی افزود: اگر چه این موضوع برابر استعلام حقیر از وزارت کشور در سالیان گذشته انجام گرفته اما پیگیری سریع و قانونی و قاطعانه حقیر بعنوان خادم ملت جهت خارج کردن شهرستان چهار فصل گرمی با قدمت چندین هزار ساله و پدر مغان از این لیست وظیفه قانونی‌ام بوده که به فضل الهی با تمام قوا پیگیر این موضوع مهم خواهم بود و لحظه‌ای درنگ نخواهم کرد.

نمانیده مردم گرمی گفت: از دوستان و جوانان غیرتمند گرمی و اصحاب رسانه استدعا دارم اجازه ندهند این بحث محملی برای ایجاد تفرقه و یا تسویه حساب سیاسی و جناحی و انتخاباتی قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: امروز بایستی همه از هر جناح و سلیقه کمک کنیم تا شهرمان در مسیر ریل توسعه قرار گرفته تا  نابسامانی و عقب ماندگی‌های شهر عزیزمان گرمی جبران شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up