• شناسه خبر : 33865
  • تاریخ انتشار : 27 مرداد 1399 - 12:59

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل گفت: در حال حاضر زمین رایگان برای احداث ۱۲۰ واحد مسکن ملی در اردبیل تأمین شده و برنامه‌ریزی شده تا راه و شهرسازی برنامه‌های خود را برای احداث این واحدها آغاز کند.

پروژه مسکن

فرهاد سبحانی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت:  در حال حاضر زمین رایگان برای احداث ۱۲۰ واحد مسکن ملی در اردبیل تأمین شده و برنامه‌ریزی شده تا راه و شهرسازی برنامه‌های خود را برای احداث این واحدها آغاز کند.

وی با اشاره به این که تعداد اندکی از متقاضیان نسبت به پرداخت هزینه اولیه اقدام کرده‌اند بیان کرد: در راستای حل مشکلات پیش‌رو برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم ساخت این مناطق را در مناطق کم‌برخوردار استان تسریع بخشیم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل با اشاره به فعالیت‌های راه و شهرسازی در اجرای این طرح نیز گفت: انتظار می‌رود با همکاری و تعامل دوسویه توانیم شرایط بهره‌مندی خانوارهای نیازمند و واقعی مسکن را برآورده کرده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

سبحانی تصریح کرد: در راستای احداث مسکن برای نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه نیز برنامه‌ریزی شده که درصدد استفاده از ظرفیت خیران و کمک‌های دولتی هستیم و انتظار می‌رود در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام شود.

وی با اشاره به ارائه تسهیلات حمایتی و بلاعوض به سیل‌زدگان استان نیز اظهار کرد: در این زمینه براس ساخت واحدهای مسکونی خسارت‌دیدگان تسهیلات ۵۵ میلیون تومانی و ۲۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده و برای مرمت و بازسازی واحدها نیز ۴۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان تعلق می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up