• شناسه خبر : 33987
  • تاریخ انتشار : 28 مرداد 1399 - 06:03

صدا و سیمای مرکز اردبیل با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا وخلاء تشکیل اجتماعات بزرگ حسینی، ویژه برنامه هایی را برای محرم تدارک دیده است.

رادیو صدا وسیما

علی ملا احمدی مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل در جلسه هماهنگی های برنامه های عزادارای های ماه محرم که امروز در صداوسیمای مرکز اردبیل برگزار شد , با تاکید بر اینکه تمامی تلاش ما این است که در کنار کسب رضایت عمومی از عزاداری های ماه محرم , خدشه ای بر سلامت جسمی و امنیت روانی مردم وارد نشود افزود: تبیین اهداف قیام عاشورا ، شخصیت شناسی کربلا از مهمترین مباحث اولویت دار صداوسیما است که در قالب های مختلف تهیه و تولید و در حوزه های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی صداوسیما استفاده خواهد شد.

وی برگزاری مسابقه مداحی و برنامه های صراط، عشق حسینی، مستند و گزارش هایی پیشکسوتان عرصه مداحی و شاعران حسینی و هر خانه یک حسینیه را از مهمترین برنامه های صداوسیمای مرکز اردبیل در ایام محرم دانست.

در ادامه این جلسه حجت السلام جعفرزاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با تاکید بر تدوین برنامه های لازم برای اقناع عطش عزاداران حسینی و تبیین فلسفه نهضت عاشورا در شرایط کرونایی پیش آمده , اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد کرونا عزاداری ها با لحاظ شرایط خاص بهداشتی در مکان هایی باز انجام خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up