• شناسه خبر : 34048
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1399 - 12:11

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: توسعه زیرساخت ورزش همگانی از نیازهای اصلی ورزش شهرستان اردبیل است.

ورزش
نشست هم‌اندیشی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار شد.
در این نشست در خصوص موضوعاتی همچون حمایت و تجلیل از قهرمانان ورزشی، حمایت در راستای افزایش زیرساخت‌های ورزش همگانی، حمایت از ورزش قهرمانی، توسعه تجهیزات ورزش همگانی در پارک‌ها و فضاهای سبز و حمایت ویژه شورای اسلامی شهر اردبیل از هیأت‌های ورزشی و اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی با حمایت سازمان‌های مردم نهاد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
سجاد انوشیروانی ضمن تقدیر از حمایت شهردار اردبیل و شورای اسلامی شهر از توسعه ورزش همگانی و حمایت از هیأت‌های ورزشی اظهار کرد: توسعه زیرساخت ورزش همگانی و قهرمانی از نیازهای اصلی ورزش شهرستان اردبیل است که با رفع موانع و مشکلات آن، شاهد رشد و شکوفایی ورزش قهرمانی و همگانی در سطح اردبیل خواهیم بود.
وی افزود: استان اردبیل جزو ۳ استان برتر کشور در کسب مدال‌های المپیک و جهانی است و شاهد افتخارات ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، وزنه‌برداری، جانبازان و معلولین، کشتی، ورزش ناشنوایان، ووشو و دیگر رشته‌های ورزشی هستیم که تداوم کسب این افتخارات نیاز به حمایت مسئولان دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: اقدامات مؤثری در حوزه ورزش همگانی در اردبیل انجام گرفته است که اجرای «طرح آوای ورزش در همسایگی» توانست در بین خانواده‌هایی که در مجتمع زندگی می‌کنند شور و نشاط ایجاد کند.
انوشیروانی با اشاره به این‌که حوزه جوانان هم یکی از حوزه‌های مهم این اداره کل است، اضافه کرد: حوزه جوانان در بُعدهای مختلف فرهنگی و اجتماعی از جمله اشتغال، ازدواج و تحکیم خانواده و دیگر فعالیت‌های اجتماعی مطرح است که با حمایت مؤسسات مردم نهاد می‌توانیم شاهد رشد و توسعه آن‌ها در جامعه باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up