• شناسه خبر : 34181
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1399 - 05:48

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: وقف و موقوفات به برکت انقلاب اسلامی وخون پاک شهدا در کشور احیا و زنده شده است.

مهدی ستوده

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ستوده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: وقف و موقوفات به برکت انقلاب اسلامی وخون پاک شهدا در کشور احیا و زنده شده است.

وی افزود: وقف و موقوفات پس از پیروزی انقلاب اسلامی، احیا شد و این سرمایه عظیم در خدمت اسلام، انقلاب، اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و مردم قرار گرفته است.

ستوده با اشاره به اینکه اقدامات در زمینه احیای موقوفات در اردبیل مطلوب است، اظهار کرد: انتظار می‌رود تا پایان سال بتوانیم تعداد ۴۰ مورد حکم قضایی بر له موقوفات بگیریم و دست موقوفه خواران را قطع کنیم.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: نگاه به موقوفات یک نگاه تشکیلاتی و اداری نیست و همگان باید نسبت به موقوفه و وقف نگاه مسئولانه داشته باشند.

ستوده با اشاره به اینکه در بحث اوقاف و موقوفات موضوعات مهمی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، افزود:بحث کشف تنها اقدامی نیست که در بحث موقوفات وجود دارد، بلکه باید با برنامه‌ریزی درست و اصولی در نگهداری موقوفات اقدامات لازم را انجام داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up