• شناسه خبر : 34183
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1399 - 05:18

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: فردا آخرین مهلت ثبت‌نام بدون آزمون مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی است.

آزمون کنکور

اسحاق رسولی اظهار داشت: ثبت‌نام در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی از ۱۶ مرداد ماه آغاز شده و فردا آخرین مهلت ثبت‌نام بدون آزمون داوطلبین است.

وی افزود: داوطلبان با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط،ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته محل‌های درخواستی اقدام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل بیان کرد: انتظار می‌رود داوطلبان پس از انتخاب رشته، محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

اسحاقی با اشاره به شرایط رشته های بدون آزمون ارشد گفت: حداقل معدل ۱۶ برای رشته‌های غیر علوم انسانی و حداقل معدل ۱۷ برای رشته های علوم انسانی ملزوم است.

وی بیان کرد: شرایط رشته‌های بدون آزمون دکتری نیز به این شرط است که حداقل معدل ۱۷٫۵ برای رشته‌های غیر علوم انسانی، حداقل معدل ۱۸٫۵ برای رشته‌های علوم انسانی و حداقل نمره ۱۸٫۵ برای پایان نامه ارشد الزامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون ارشد از طریق این سایت https://masterreg.azmoon.iau.ac.ir/PublicFieldSearch/ChoseExamTypeCodeDownload و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون دکتری https://phdreg.azmoon.iau.ac.ir/PublicFieldSearch  /ChoseExamTypeCodeDownloadدر دسترس است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up