• شناسه خبر : 34203
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1399 - 06:36

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: مشکلات بیمه معوقه واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل برطرف می‌شود که در این زمینه علی‌رغم مسائل حق بیمه بیکاری به کارگران پرداخت شده است.

بیمه تامین اجتماعی

سعید بشرخواه در بازدید از واحدهای تولیدی اردبیل اظهار داشت: مشکلات بیمه معوقه واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل برطرف می‌شود که در این زمینه علی‌رغم مسائل حق بیمه بیکاری به کارگران پرداخت شده است.

وی با اشاره به این که بیش از ۵۹۷ هزار نفر زیر چتر حمایتی تأمین اجتماعی قرار دارند بیان کرد: در راستای ارائه خدمات به افراد بیمه شده تمام سعی و تلاش خود را به‌کارمی‌گیریم. چراکه اهمیت به حل مشکلات حق بیمه‌های واحدهای تولیدی و صنعتی اولویت اساسی است.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل با اشاره به خدمات‌دهی تأمین اجتماعی به ۵۰ درصد جمعیت استان تصریح کرد: انتظار ما از دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها این است که در پرداخت مطالبات و حق بیمه بیکاران همکاری‌های لازم را داشته باشند.

بشرخواه تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای حل مشکل بیمه واحدهای تولیدی و صنعتی استان یک اولویت اساسی و ضروری است که در این زمینه تمام تلاش خود را به‌کارگرفته‌ایم تا در ارائه خدمات‌رسانی به کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی مشکلی باقی نماند.

وی اظهار کرد: در این زمینه تأمین اجتماعی استان اردبیل بدون هیچ بودجه دولتی در راستای ارائه خدمات درمانی و مستمری به بازنشستگان برنامه‌ریزی‌های اساسی در دستور کار قرار داده است که انتظار می‌رود مردم نیز در پرداخت حق بیمه همکاری‌های لازم را داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up