• شناسه خبر : 34246
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1399 - 09:32

زنی که با همراهی پسرش اقدام به سرقت شش میلیارد ریالی از یک خانه کرده بود، دستگیر شد.

حوادث

شهرخوان: چهاردهم تیرماه امسال بود که پرونده ای با موضوع سرقت به عنف منزل با شکایت یک زن از کلانتری نیاوران به پلیس آگاهی ارجاع شد.

پس از آن در نخستین گام از شاکی برای حضور در مقر پلیس دعوت به عمل آمد و این زن با حضور در مقر انتظامی به ماموران گفت: در تاریخ دوازدهم تیرماه پدر و مادر پیرم در خانه من حضور داشتند که کارگر سابق خانه‌ام که زنی بود که به دلیل سرقت مقادیری پول و دو قاب ساعت طلا به ارزش حدود چهار میلیارد ریال متواری شده بود زنگ خانه را به صدا درآورد.

او گفت که اقلام سرقتی را پس آورده و از کرده خود پشیمان است. من هم در را باز کردم تا اموال را پس دهد اما به محض ورود به خانه مردی مسلح نیز همراه با او وارد شد.

شاکی ادامه داد: آن دو نفر به محض ورود با چاقو اقدام به تهدید ما کرده و پس از تهدید پدر و مادرم مقادیری طلا ، دلار ، سکه بهار آزادی و کارت های اعتباری به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال را نیز سرقت کردند. آنها همچنین هنگام خروج از خانه با تهدید از والدینم رسیدی دریافت کردند که آنها پنج میلیارد ریال به آن خانم و همدستش بدهکار هستند که صبح روز بعد با پدر و مادرم تماس گرفته و آن مبلغ را نیز درخواست کردند.

تحقیقات کارآگاهان

در گام اول تحقیقات کارآگاهان با استعلام از شرکت خدماتی که متهم فوق را به شاکی معرفی کرده بود هویت سارق بنام سمیرا به دست آمد. در ادامه نیزبا همکاری ماموران کلانتری نیاوران این فرد دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

این زن تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن اعتراف کرد که سرقت از شاکی را با همدستی پسرش به نام وحید انجام داده است.

با کسب این اطلاعات پسر این زن نیز در عملیاتی پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که او نیز در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد که برای هر دو متهم پرونده ای تشکیل شده و آنان با دستور بازپرس و با قرار مجرمیت روانه زندان شدند.دیدگاه ها

  1. دانایی رمز امنیت گفت:

    یک قسمت این داستان برام عجیبه

    اگر روز قبل و به قول شاکی، اون خانم و پسرش با تهدید اموالشون و پولها را به سرقت بردن و یک نوشته هم ازشون گرفتن که پونصد میلیون بدهکار هستن، پس چرا همون موقع که رفتن شکایت نکردن و تا صبح که مجددا تماس گرفتن که پونصد تومن را بگیرن صبر کردن؟؟؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up