• شناسه خبر : 34288
  • تاریخ انتشار : 31 مرداد 1399 - 02:58

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مانور بازگشایی مدارس اردبیل در ۵ شهریورماه اجرا خواهد شد.

 

دانش آموز مدرسه

احمد ناصری در جلسه‌ای که بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، به سفر اخیر معاون پرورشی و فرهنگی وزارت متبوع اشاره کرد و گفت: اعلام رضایت معاون پرورشی و فرهنگی وزارت که برای بررسی فعالیت‌های پروژه مهر در استان حضور پیدا کرده بود حاکی از تلاش و کوشش تمامی حوزه‌های آموزش و پرورش در این خصوص می‌باشد.

وی در ادامه همچنین به توفیقات آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: حوزه سوادآموزی استان موفق به کسب رتبه بسیار خوب و قابل تقدیر در ارزیابی سال ۹۸ شده و همچنین آموزش و پرورش استان در کسب رتبه‌های مسابقات فرهنگی و هنری نسبت به سال گذشته ۱۶۶ درصد رشد داشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اجرای طرح کنترل وزن و چاقی یادآوری کرد: این طرح جزو بسته‌های تحولی است که در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب و ابلاغ و با توجه به اینکه برای اولین بار تمامی دانش آموزان در یک مقطع خاص کنترل می‌شوند، اجرای آن باید با جدیت بیشتری انجام شود.

ناصری در ادامه با اعلام اینکه مانور بازگشایی مدارس در ۵ شهریورماه اجرا خواهد شد، گفت: اعضای شورای معاونین استان که بعنوان معین جهت بررسی عملکرد مناطق و نواحی در خصوص پروژه مهر انتخاب شده اند، مشکلات احتمالی را تا موعد مقرر بررسی و با مشارکت مناطق و نواحی برطرف نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up