• شناسه خبر : 34413
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 08:45

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل در دیدارهای جداگانه با مسئولان کشوری و استانی، در راستای توسعه خدمات کانون، با آن‌ها بحث و تبادل‌نظر کرد.

جشن کودکان

طی روزهای گذشته، زعفر احدزاده، مدیرکل کانون پرورش فکری استان اردبیل، دیدارهای جداگانه‌ای با فرمانداران شهرستان‌های کوثر، پارس‌آباد و اصلاندوز داشته و در خصوص برنامه‌های سال جاری و اعتبارات موردنیاز مراکز فرهنگی هنری، با آن‌ها به گفتگو نشست.

وحید کنعانی، فرماندار کوثر با حضور در مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون این شهرستان و معاون او با حضور در دفتر مدیرکل استان، راهکارهای لازم برای توسعه‌ی همکاری‌های متقابل را بررسی کردند.

همچنین زعفر احدزاده، دیداری نیز با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان داشت و در خصوص جذب اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام این نهاد، با وی به رایزنی پرداخت.

دیدارهای جداگانه با مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و مدیرکل روابط عمومی و مشاور استاندار نیز طی هفته جاری باهدف توسعه‌ی فعالیت‌های فرهنگی هنری و ادبی ویژه کودکان و نوجوانان در سطح استان به انجام رسید.

و در پایان، دیدار با اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل و پیگیری امورات مربوطه و دیدار با محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، ازجمله برنامه‌های هفته آخر مردادماه ۱۳۹۹ مدیرکل کانون استان بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up