• شناسه خبر : 34445
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 09:25

استاندار اردبیل گفت: در دو سال اخیر برای توسعه فضای آموزشی دانشگاه محقق اردبیلی بالغ بر ۷۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

اکبر بهنام جو

اکبر بهنام جو در جریان بازدید از پروژه های دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: جهش خوبی برای توسعه و تامین امکانات، فضای آموزشی، مجموعه ورزشی مورد نیاز دانشگاه آغاز شده و این روند با تامین اعتبار بیشتر ادامه می یابد.

وی با بیان اینکه در ایام هفته دولت با حضور مسولین عالی رتبه این پروژه ها افتتاح می شود گفت: از مسوولانی که برای افزایش اعتبار مراکز آموزش عالی تاثیر گذار هستند در ایام هفته دولت به استان اردبیل سفر می کنند تا با تزریق اعتبار مناسب سایر بخش ها نیز توسعه و تکمیل شوند.

استاندار اردبیل با تقدیر از مسوولان دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: این دانشگاه برای هفته دولت کتابخانه مرکزی و ساختمان علوم انسانی را برای افتتاح آماده کرده که در یک سال اخیر تلاش بسیار خوبی در حوزه عمرانی در محقق اردبیلی انجام شده است.

بهنام جو افزود: علاوه بر این ها اولین استخری سر پوشیده برای کارکنان و دانشجویان و یک ساختمان برای دانشکده فنی و ساختمان دیگری برای علوم انسانی در دست اجرا دارد که تلاش مسوولان ذیربط و تامین اعتبار مورد نیاز در یک سال آینده به بهره برداری می رسند.

وی در پایان گفت:توسعه و جهش در مراکز آموزش عالی سبب توسعه در سایر بخش ها می شود و دانشگاه محقق اردبیلی آبروی استان است باید در جهت توسعه فضای آموزشی و سایر بخش های این دانشگاه تلاش کنیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up