• شناسه خبر : 34447
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 09:25

استاندار اردبیل گفت: فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی در جریان برگزاری کنکور سراسری کاملا رعایت شده و مشکل خاصی متوجه داوطلبان کنکوردر استان اردبیل نیست.

آزمون کنکور

اکبر بهنامجو در بازدید از محل برگزاری کنکور سراسری اظهار کرد: وزارت علوم با برگزاری کنکور ۹۹ و ایجاد یک فضای کاملا اصولی توانست مانع هدر رفت زحمات دانش آموزان و خانواده هایی یک سال تمام بصورت فشرده برای کنکور زحمت کشیده و برای این دوره از کنکور لحظه شماری می کردند، شود.

وی با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی ، ضدعونی محل و استفاده از ماسک کاملا رعایت شده است افزود: عوامل انتظامی و مراقبین و مسوولان دانشگاهی در برگزاری کنکور ۹۹ نهایت همکاری را دارند که زحمت دانش آموزان و داوطلبان در شرایط کرونایی ضایع نشود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: بخاطر رعایت بیش از حد فاصله اجتماعی امسال از فضای بیشتری جهت برگزاری کنکور استفاده شده و دانشگاه های آزاد اسلامی، دانشگاه محقق اردبیلی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه پیام نور و مدارس آموزش و پرورش در این دوره همکاری بسیار خوبی داشته اند.

وی افزود: خانواده ها نباید دغدغه ای در این آزمون داشته باشند چرا که همه عوامل دست به دست هم داده که خطری داوطلبان کنکور را تهدید نکند و همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری یک آزمون و رقابت سالم مهیا شده است.

بهنام جو گفت: برگزاری آزمون کنکور در کشور خود یک تبلیغ مفید برای اجرای یک فاصله گذاری اجتماعی است و چنانچه پروتکل تبیین شده از سوی ستاد ملی کرونا اجرا شود هیچ شغلی و برنامه ای در سطح کشور آسیب نمی بیند و مردم باید با الگو برداری از وضعیت برگزاری کنکور سراسری در زندگی عادی و اجتماعی تلاش کنند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up