• شناسه خبر : 34468
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 07:53

فرماندار شهرستان بیله‌سوار از افتتاح ۱۰ پروژه عمرانی و ۵ پروژه اقتصادی در هفته دولت خبر داد.

 

پرده برداری

حسن قبادی از افتتاح و بهره‌برداری ۱۵ طرح مختلف در شهرستان بیله‌سوار در طول هفته دولت خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان و تعداد ۵ پروژه اقتصادی با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۲۵۷ میلیون تومان در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری با هدف جهش تولید در بیله سوار، اظهار کرد: در یکسال اخیر ۲۲ واحد راکد در شهرستان با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان راه اندازی و به چرخه تولید بازگشته است.

فرماندار بیله سوار تصریح کرد: راه اندازی صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی، تکمیل زیرساخت‌های حمل و نقل، مکانیزاسیون کشاورزی و حوزه گردشگری و دامداری از جمله طرح‌های سرمایه گذاری در حوزه شهرستان بیله سوار است که موجب رشد اقتصادی این منطقه خواهد شد.

قبادی در رابطه با شیوع ویروس کرونا و چگونگی برگزاری مراسمات در هفته دولت بیان کرد: با توجه به وضعیت پیش آمده از شیوع بیماری کرونا در جامعه، در هفته دولت باید رویکرد برنامه‌ها در شهرستان با کمترین حضور و تشکیل اجتماع و رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.

وی در خصوص افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان در هفته دولت عنوان کرد: پروژه‌های برق رسانی و گاز رسانی به ۵ روستا، بازسازی و نوسازی مدارس و پروژه‌های راه و طرح‌های هادی بنیاد مسکن و شهرداری‌ها از جمله پروژه‌های افتتاحی در این هفته خواهد بود.

فرماندار بیله سوار ضمن قدردانی از تلاش‌های خبرنگاران برای اطلاع رسانی اخبار مسئولین به مردم و بالعکس، بیان کرد: خبرنگاران و رسانه‌ها پل ارتباطی بین مردم و دولت بوده و نقش مهمی در ایجاد آگاهی در سطح جامعه دارند و به واسطه تلاش‌های این قشر زحمتکش نقاط قوت و ضعف مسئولین، ادارات و نهادها شناسایی و رفع می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up