• شناسه خبر : 34470
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 07:45

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: دغدغه‌ای از جهت تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی مرزی استان اردبیل نداریم.

برق
حسین قدیمی در جریان بازدید از  برق‌رسانی ، سرویس و نگهداری تاسیسات الکترونیکی پاسگاه های مرزی استان اردبیل اظهار داشت: با تلاش همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در برق‌رسانی و تامین برق پاسگاه‌های مرزی، دغدغه‌ای از جهت تامین برق پاسگاه‌های نظامی و انتظامی استان اردبیل نداریم.
وی با بیان اینکه با توجه شرایط جوی استان اردبیل  و قر ار گرفتن برجک‌ها و پاسگاه‌ها در مناطق صعب‌العبور تقریبا صد در صدبرق‌رسانی به این مناطق انجام شده است، افزود: خدمت‌رسانی به مرزداران با صلابت کشورمان، در این استان به خوبی و با توجه به وضعیت اقلیمی، منطقه‌ای و آب و هوایی در مقایسه با شرکت‌هایی که با سایر کشورها مرز مشترک دارند بسیار خوب کار شده است و رتبه اول را دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل بیان کرد: شرکت برق اردبیل در فراهم‌سازی زیرساخت ها و تجهیزات برق و تامین برق مداوم و مستمر این پاسگاه‌ها از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی‌کند و چنانچه در این بازدید مشاهده شد همکاران در امر خدمت‌رسانی و تامین برق این مناطق با جان و دل تلاش می‌کنند.
قدیمی با بیان اینکه در عین حال با تاکید به اینکه اردبیل در تامین برق خود بی نیاز است، تصریح کرد: تنها همکاری مردم می‌تواند موجب شود تا صادرات برق را افزایش دهیم.
وی  از برنامه‌های شاخص آینده برق رسانی در اردبیل احداث پست‌های برق فوق توزیع عنوان کرد و گفت: این مهم از سوی نمایندگان استان در دست پیگیری است تا به غیر از ۳ پست موجود، پست های جدید دایر شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up