• شناسه خبر : 34590
  • تاریخ انتشار : 03 شهریور 1399 - 12:46

فرماندار شهرستان اردبیل از تخصیص بیش از ۴ میلیارد تومان اعتبار به بخش ثمرین اردبیل خبر داد.

مسعود امامی یگانه

 

 

مسعود امامی یگانه گفت: امسال از مجموع اعتبارات عمرانی شهرستان اردبیل ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به بخش سوم را این که از توابع این شهرستان است اختصاص یافت و همچنین اعتبارات شهرداری ثمرین نیز دو برابر شده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت ادامه داد: توجه به مطالبات، مسائل و مشکلات مردم مناطق محروم و کم برخوردار در سطح شهرستان اردبیل در اولویت دستگاه‌های اجرایی قرار دارد تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای حل آن‌ها و گام‌های محکمی برداشته باشیم.

امامی یگانه با اشاره به تلاش مجمع نمایندگان استان اردبیل برای توسعه شهر اردبیل افزود: انتظار می‌رود با تلاش مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان و به ویژه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی توانسته باشیم با استفاده و اختصاص اعتبارات ملی در بخش زیرساخت هایی همچون آب و راه دغدغه های مردم را رفع کنیم.

فرماندار شهرستان اردبیل از اختصاص اعتبارات لازم به پروژه سد ثمرین این خبر داد و تصریح کرد: یکی از مهمترین پروژه های عمرانی سطح شهر اردبیل توسعه آبیاری مدرن اراضی کشاورزی است که در نظر داریم در سطح منطقه ثمرین نیز این موضوع تحقق یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up