• شناسه خبر : 34604
  • تاریخ انتشار : 03 شهریور 1399 - 12:36

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات اساسی برای حل مشکلات مناطق محروم استان انجام می گیرد.

 

 

مجلس

علی نیکزاد اظهار داشته کمک به نیازمندان و حل مشکلات اقتصادی مردم در اولویت اساسی قرار دارد و باید در این راستا اقدامات اساسی برای حل مشکلات مناطق محروم انجام شود.

وی با بیان اینکه در این دوره از ۶۰ روستای اردبیل بازدید کرده‌ایم، افزود: در این دوره از ۶۰ روستای اردبیل بازدید کرده ایم و در جریان مشکلات و مسائل مردم در مناطق روستایی به ویژه محروم و کم برخوردار قرار گرفته‌ایم که باید برای رفع آن‌ها در تلاش باشیم.

نیکزاد از پیگیری مشکلات و مسائل استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: همچنین در راستای حل مشکلات مختلف استان هر هفته به صورت مستمر و جدی که با حضور استاندار اردبیل در تهران جلسات ویژه‌ای با وزرا و مسئولان کشوری مربوطه برگزار کرده و پیگیر حل مسایل و مشکلات استان می‌شویم.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید برای توسعه استان اردبیل گام‌های اساسی برداشته شود بیان کرد: از مسئولان دستگاه‌های اجرایی سطح استان نیز انتظار داریم مطالبات بزرگی را از ما پیگیری کرده کرده باشند تا ما نیز برای حل این مشکلات مسائل در تلاش بوده و در نهایت شاهد توسعه مناطق مختلف استان اردبیل باشیم.

نماینده مردم شهرستانهای اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی وی با اشاره به مشکلات بخش ثمرین اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر برای ساماندهی جاده مواصلاتی بخش ثمرین اردبیل برنامه ریزی انجام می‌شود و همچنین برای ایجاد مجتمع خدماتی رفاهی در این منطقه در تلاش هستیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up