• شناسه خبر : 34634
  • تاریخ انتشار : 03 شهریور 1399 - 02:23

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع)اردبیل گفت: نمایش افلاکیان خاکی نیز همچون ادوار گذشته به هصورت میدانی در محل نمایشگاه رزمی فرهنگی هفته دفاع مقدس با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد شد.

سپاه پاسداران

شکر عبدی از تداوم  کمک‌های مؤمنانه در اردبیل خبرداد و اظهار داشت: کمک مؤمنانه به افراد کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از کرونا همچنان تداوم خواهد یافت.

وی از عدم برگزاری رژه حماسی هفته دفاع مقدس با توجه به وجود بیماری کرونا در اردبیل خبرداد و گفت: برنامه‌های ویژه دیگری به‌جای رژه حماسی جایگزین می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه بیش از ۵ ایستگاه سلامت در نمایشگاه رزمی و فرهنگی دفاع مقدس جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اردبیل راه‌اندازی می‌شود گفت: ایستگاه مشاوره‌ و خدمات بهداشتی و درمانی به مراجعه‌کنندگان از جمله برنامه های محوری پیش بینی شده در نمایشگاه هفته دفاع مقدس است.

عبدی به برنامه نمایش افلاکیان خاکی نیز اشاره کرد و گفت: همانند ادوار گذشته چهارمین دوره نمایش افلاکیان خاکی با محوریت بازخوانی وقایع صدر اسلام  و قیام کربلا توسط هنرمندان بسیجی اردبیل همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی اجرا خواهد شد.

وی افزود: نمایشگاه هفته دفاع مقدس امسال از ۱۵ شهریورماه تا پایان هفته اول مهرماه برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) به شرایط کرونایی حاکم بر استان اردبیل نیز اشاره کرد و گفت: به دلیل رعایت فاصله اجتماعی و عدم ایجاد تراکم جمعیت در فضای نمایشگاه به مدت زمان برگزاری برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس افزوه شده تا همشهریان گرانقدر و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت با اطمینان خاطر از معنویات هفته دفاع مقدس بهره‌مند شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up