• شناسه خبر : 34645
  • تاریخ انتشار : 03 شهریور 1399 - 02:23

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل گفت: طرح‌های زیرساختی برای اربعین سال آینده اجرایی می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم از امسال باید انجام شود.

پول حقوق

اسفندیار هوشیار امروز در جلسه هماهنگی جلب کمک‌های مردمی و کارکنان دستگاه‌های اجرایی برای بازسازی عتبات و عالیات اردبیل اظهار داشت: با هدف بازسازی حرم مطهر ائمه اطهار(ع) طرح‌های زیرساختی برای اربعین سال آینده اجرایی می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم از امسال باید انجام شود.

وی با اشاره به این که امسال در ارتباط با برگزاری مراسم اربعین تصمیمی اتخاذ نشده است گفت: در ارتباط با این موضوع در صورت برگزار نشدن مراسم اربعین و عدم اعزام زائران حسینی ایرانی، موکب‌های درمانی و پزشکی اعزام می‌شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل گفت: امیدواریم مسئولین و دستگاه‌های مربوطه و نیز خیرین در این زمینه با ما همکاری‌های لازم را داشته باشند و در اجرای طرح‌های توسعه‌ای عتبات و عالیات یاریگر ما باشند.

هوشیار تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در ارتباط با جلب کمک‌های خیرین و مردم اولویت اساسی است و در این زمینه جمع‌آوری نذورات برای بازسازی عتبات عالیات با جدیت ادامه دارد تا بتوانیم دین خود را به ائمه اطهار(ع) ادا کنیم.

وی اظهار کرد: امیدواریم در ارتباط با عملیاتی شدن این طرح همگان با ما مشارکت‌های لازم را داشته باشند تا بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مشکلات و موانع موجود را از سر راه برداشته و برای تحقق اهداف مورد نظر پیشگام باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up