• شناسه خبر : 34710
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1399 - 01:33

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: ۱۵ امکنه ورزشی مختلف به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل ستاد پیشگیری از گسترش بیماری کرونا پلمب شدند.

پلمپ و بسته
وحید نجفی اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا و قرار گرفتن شهرستان پارس آباد در وضعیت قرمز ۱۵ باشگاه‌ و مکان ورزشی پلمب شدند.
وی افزود: فعالیت باشگاه‌ها ممنوع است اما برخی باشگاه‌ها فعالیت‌های خود را به صورت چراغ خاموش آغاز کرده‌اند، این در حالی است که آمار مبتلایان به بیماری کرونا در پارس آباد  در حال افزایش است.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد بیان کرد: نظارت ناکافی بر باشگاه‌ها، وجود باشگاه‌های غیرمجاز و یا برخورد سلیقه‌ای مسؤولان ورزشی از مهم‌ترین عواملی است که به این باشگاه‌داران جرأت و جسارت فعالیت در چنین شرایطی را داده است.
وی تصریح کرد: برخی از شهروندان در تماس‌های مکرر از فعالیت‌ باشگاه‌های ورزشی محل سکونت خود ابراز گلایه داشتند و از خطر شیوع بیماری در محلات خود بسیار نگران بودند و خواستار برخورد جدی‌تر با این موضوع شدند که ستاد پیشگیری از بیماری کرونا جهت حفظ سلامت جوانان و آحاد جامعه، این اماکن ورزشی را پلمب نمود.
نجفی گفت: این طرح کماکان ادامه خواهد داشت و حفظ سلامت و امنیت شهروندان خط قرمز شبکه بهداشت و درمان است و در این راستا با صنوفی که سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازد، طبق قانون برخورد می‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up