• شناسه خبر : 34722
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1399 - 01:20

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: طرح احسان حسینی در قالب توزیع غذای گرم و توزیع سبدهای غذایی برای اطعام نیازمندان در اردبیل اجرا می‌شود.

 

حسین دشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم خیر استان تاکنون۱۰ هزار پرس غذای گرم و سبدکالا در قالب طرح احسان حسینی به خانوارهای تحت حمایت و افراد نیازمند جامعه کمک کرده‌اند که این طرح از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر برگزار می‌شود تا خیران با کمک‌های خود بخشی از مشکلات نیازمندان و مستمندان را رفع کنند.

وی با بیان اینکه همچنان شاهد کمک‌های مردمی در قالب طرح احسان حسینی هستیم، افزود: خیران با توزیع غذای گرم و سبدهای غذایی بین مددجویان می‌کوشند تا در ایام سوگواری ماه محرم و صفر بخشی از نیازهای ضروری آنها را تأمین کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه کمکهای خیران تا کنون بیش از ۵۰۰ میلیون تومان ارزیابی شده، گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مردم نیکوکار استان اردبیل خواستاریم نذورات خود را به صورت نقدی یا سبدکالا به دست مددجویان برسانند.

دشتی تصریح کرد: یکی از اهداف مهم در اجرای این طرح ساماندهی توزیع نذورات و ارائه خدمات هدفمند به اقشار بی‌بضاعت است تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های نیکوکاران بتوانیم سفره‌های اطعام را برای تمامی خانوار تحت حمایت برپا کنیم.

وی دفاتر کمیته امداد و ۸۶ مرکز نیکوکاری استان اردبیل آماده دریافت نذورات خیران هستند، افزود: مرحله دوم رزمایش ایران همدل از عید سعید غدیر با شعار از همدیگر گره گشایی کنیم آغاز به فعالیت کرده است که تاکنون در قالب این طرح، شاهد افزایش کمک‌های مردمی برای دستگیری از فقرا و محرومان جامعه هستیم.

مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی #۰۴۵*۱*۸۸۷۷* به آسان‌ترین شکل ممکن و با گوشی همراه خود در طرح احسان حسینی و اطعام حسینی مشارکت کنند و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۲۲۱۴ نیز در اختیار مردم خیر استان اردبیل قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up