• شناسه خبر : 34729
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1399 - 01:26

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ناهنجاری‌ها و ضعف‌های مدیریتی در رسیدگی به تولید و معیشت مردم در کمیسیون‌های مجلس بررسی می‌شود تا مشکلات موجود هر چه سریع‌تر برطرف شود.

مجلس

ولی اسماعیلی اظهار داشت: ناهنجاری‌ها و ضعف‌های مدیریتی در رسیدگی به تولید و معیشت مردم در کمیسیون‌های مجلس بررسی می‌شود تا مشکلات موجود هر چه سریع‌تر برطرف شود.

وی با اشاره به این که برنامه‌های دولت برای اتمام کارهای باقی‌مانده تا پایان سال مبنای کار است بیان کرد: این فرصت غنیمتی برای عملکرد دولت است که در این زمینه سستی و خستگی قابل قبول نیست و باید با عزم و اراده قوی وارد شد.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بیان کرد: در راستای جهش تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز برخی مشکلات وجود دارد که باید در این زمینه نیز با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری اقدامات اساسی و قابل قبولی انجام یابد.

اسماعیلی تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای ایجاد فضای کسب و کار به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و به دنبال تسهیل روند سرمایه‌گذاری هستیم که در این زمینه حل مشکلات قابل توجهی که پیش‌روی ماست نیازمند برطرف‌سازی است.

وی اظهار کرد: تشویق سرمایه‌گذاران و ایجاد رغبت در بین آنان برای سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی یک اولویت مهم و اساسی است و در این زمینه بروکراسی‌های اداری باید به حدأقل برسد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

اسماعیلی ادامه داد: تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه کشور برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی یک اولویت اساسی و مهم است که درصدد هستیم برای گشایش اقتصادی کشور برنامه‌ریزی‌های مناسبی انجام یابد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up