• شناسه خبر : 34780
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1399 - 12:40

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: نظارت ویژه‌ای در قالب کمیسیون ماده ۱۲ بر عملکرد شرکت‌های حمل‌ونقل انجام می‌شود.

ترافیک- حمل و نقل
رضا شیرین‌زاده در بازدید از شرکت‌های حمل‌ونقل شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: در ۵ ماه گذشته  یک میلیون و ۷۶۰ هزارتن کالا در استان جابجا شده است.
وی افزود: وضعیت حمل‌ونقل کالا و بار در استان کاملا عادی و روان است و در طی این مدت ۱۲۶ هزار و ۵۷۸ برگ بارنامه صادر شده است.
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل، بیان داشت: محصولات کشاورزی، سیمان، آب معدنی، انواع چوب و سوخت عمده کالاهای جابجا شده استان بوده و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌‍ای استان اردبیل است.
وی اظهار داشت: ۸۷ شرکت حمل‌ونقل کالا با ۷ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو و ۱۱ هزار و ۴۰۰ راننده در بخش حمل‌ونقل کالای استان فعالیت می‌کنند.
شیرین‌زاده بیان داشت: نظارت ویژه‌ای در قالب کمیسیون ماده ۱۲ بر عملکرد شرکت‌های حمل‌ونقل انجام می‌شود و مردم، رانندگان و صاحبان کالا می‌توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.
وی با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا کلیه اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل‌ونقل کالا و مسافر ابلاغ شده و فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت می‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up